18 Жов 2021

П’ятнична нічна покатенька 17.09.21

Відстань Темп Погода Збір Старт Місце збору
~50 км Середній Ясно +9°C 20:00 20:25 парк "Венеція"

П’ятниця пізній вечерір, близько 20:30, ми вп’ятьох вийшли на вечірню поїздку на велосипедах. Ми були збуджені та з нетерпінням очікували нашої пригоди. Наш маршрут починався в селі Борисів, а потім ми їхали через села Крушинка, СМТ Глеваха, Кожухівка, Данилівка, СМТ Калинівка.

Під час нашої подорожі на велосипедах ми побачили багато красивих пейзажів. Було чудово спостерігати за сонцем, яке поступово заходило за горизонт, розфарбовуючи небо в жовті та рожеві відтінки. Наші серця були наповнені радістю, коли ми проїжджали повз ліси та зелені поля. Ми розмовляли, жартували та насолоджувалися кожним моментом нашої подорожі.

Після близько 50 кілометрів ми поверталися до міста, але на жаль, у кінці накрапав дощик. Ми стали їхати швидше, щоб якнайшвидше дістатися додому. Але дощ не зіпсував наше настрій. Ми зберегли свою енергію та оптимізм, та з допомогою світлового обладнання на наших велосипедах змогли забезпечити собі безпеку на дорозі. Це була наша червгова нічна поїздка на велосипедах, та ми були дуже задоволені своєю подорожжю наче вперше їдемо так.

Приєднуйтесь до нас:

FACEBOOK TELEGRAM INSTAGRAM

Маршрут:

Загальна відстань: 49.39 км
Максимальна висота: 244 м
Мінімальна висота: 171 м
Середня швидкість: 19.41 км/г
Загальний час: 04:14:36
Завантажити трек: 17092021.gpx

0 0 голос
Оцініть допис
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі