Будь ласка або Реєстрація для створення постів і тем.

"Парк Київська Русь" – це єдине і неповторне в історії людства відтворення і будівництво одного з найвідоміших і в той же найбільш загадкового середньовічного міста Східної Європи - Древнього Києва V-XIII століть, столиці великої середньовічної держави - Київська Русь, у розмірах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира.

Це відтворення культурного та архітектурного образу Дитинця Києва V-XIII століть у його історичних розмірах, що займав площу 10 га, і атмосфери Київської Русі, з використанням всіх наукових знань, наявних на сьогоднішній день.  Тут відбувається справжнє занурення в епоху Київської Русі, яке очікує гостей щодня.

Тут відтворився його архітектурний образ у повному обсязі, в масштабі 1:1, з урахуванням знань сучасної науки.  Проект здійснюється в історично значущому місці, згаданому в літописах - останній відкритій битві з татаро-монгольською ордою хана Батиz, котра відбулась влітку 1240 року на біля гори "Остриці", що поряд. Місце, яке максимально відповідає ландшафту і повторює рослинність Древнього Києва тисячолітньої давності.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" - це зухвала спроба усвідомити найбільшу загадку історії - Дитинець Києва, який є початком  не тільки такої великої держави як  Україна, але і в цілому всієї Східної Європи, це центр культури та історії Стародавньої Русі. Адже тут, на території понад 20 га, на основі наукових знань, у своєму реальному розмірі відтворюється Древній Київ V-XIII століть у межах його історичного центру, відомого як Дитинець Києва або Град Володимира.

Тільки тут можна побачити шедеври реконструкції середньовічного дерев'яного зодчества: монументальну оборонну споруду «заборола» (довжиною 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, човен вікінгів, єдине в Україні діюче облогове знаряддя - требушет і навіть унікальну відтворену Василівську церкву Х століття.

Але Древній Київ – це не звичайний музей під відкритим небом, а справжнє, живе середньовічне місто. У Князівстві ви дізнаєтеся, яким насправді було життя за часів Київської Русі. Тут можна прогулятися старовинними вуличками та спробувати прочитати древні вказівники старослов'янською мовою, почути скрип возових коліс, вловити запахи дерев'яних споруд. Тут ви відчуєте себе справжнім жителем Київської Русі!

В парку є унікальні коні рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже їх було завезено в Україну в єдиному екземплярі.

Біля парку знаходяться унікальні пейзажі, ландшафтний заказник  "Копачівські схили", це прекрасне місце для того, щоб гарно покататись та провести час на велосипеді. Навіть якщо ви не плануєте відвідувати парк - варто просто поїхати і побачити на власні очі всю велич парку, поряд також є цікава локація Копачівські схили та Гора Остриця

В парку багато цікавих місць:

  • Великий Ярославів двір;
  • Торгова вулиця;
  • боярські садиби;
  • Городище Кия;
  • Перша в Київській Русі кам'яна церква - Десятинна;
  • Скульптура половецька баба
  • Оборонний комплекс, в який входить вал заввишки 9 метрів, і кріпосна стіна з дерева, висотою 21 метр;

 

Детальна інформація про відвідування та квитки на сайті http://www.parkkyivrus.com