Статут велоклубу

Для того щоб стати повноправним учасником нашого клубу, необхідно знати і дотримуватися наступних правил.

Правила поведінки на покатеньках і заходах:

 1. Будьте людьми;
 2. Будьте тверезі на дорозі;
 3. Вживання будь-яких наркотиків, алкоголю, психотропних та сильнодіючих речовин – заборонено.
 4. Не обганяйте ведучих! Вони задають зручний для всіх темп колони і підтримують її організованість;
 5. При їзді в темний час доби обов’язково мати задній і передній ліхтарі. Якщо їх немає – придбайте ліхтарі прямо на покатеньках, попередньо оформивши замовлення;
 6. Не створюйте конфліктних ситуацій (у магазинах, на вулиці) і дотримуйтеся законів України. Кожен сам несе за себе відповідальність;
 7. Їдемо по тротуару або по крайній правій смузі (вим. ПДР від 26.09.2011);
 8. Ми не смітимо і прибираємо за собою;
 9. Обов’язково допомогти організаторам прибрати місце стоянки;
 10. Бажано брати з собою паспорт (копію) та страховий поліс, запасну камеру, аптечку (перекис водню, бинти). Ще радимо: вижимку ланцюга, насос, набір заплаток, рюкзак для речей, набір шестигранників, бортівки, трохи божевілля, запас терпіння і ввічливості, а також печиво і цукерки для організаторів.
 11. Наш клуб не є комерційним, все що збираються на заходах кошти спрямовані на покриття витрат, викликаних організацією даних заходів. Ми також раді будь спонсорської допомоги (як матеріальної так і ні).

Увага!

Організатори не несуть ніякої відповідальності за вас, ваші дії і ваше майно, але допомагають вам же все це зберегти, організують порядок і дисципліну.

Заходи клубу носять характер спільних велопрогулянок, на яких кожен сам несе відповідальність за себе. Приїжджаючи на велопрогулянки, ви автоматично погоджуєтеся дотримуватися правил групи, закони України, а також самостійно нести відповідальність за себе, свої дії і своє майно, в будь-якому стані.